Kamený obchod

FilcoveKabelky.cz
Železná 72
250 01 Stará Boleslav
Tel.: 722 945 040 

 

 

FilcovéKabelky.cz pomáhájí dobré věci.

Charitativní obchod neziskové organizace Osecká vize z.s., která pomáhá nemocným dětem s hendikepem.

www.osecka-vize.cz

 

Sponzorem obchodu je MarkModern design www.markmodern.cz

 

Doporučujeme:

Trigon Media s.r.o.

Slaví 11 let na trhu.

Drogerie, mycí prostředky, suroviny na výrobu mýdel a svíček, obalové materiály...

Najdete zde až 1000 druhů zboží.

www.trigonmedia.cz

 

 

 

 

KONTAKTY

FilcoveKabelky.cz
Osek 34
Kněžice
tel: +420 722 945 040
napište nám

O NÁS
O nás

Hlavní činností neziskové organizace Osecka vize z.s. je pomáhat hendikepovaným dětem.

 

Projekt POMOC DĚTEM S DĚTSKOU MOZKOVOU OBRNOU

     je zaměřen na pomoc rodinám s dětmi po dětské mozkové obrně do 18 let věku. Děti s tímto hendikepem mají těžkou poruchu hybnosti, vady řeči či vůbec nejsou schopny mluvit a polykat, většina je odkázána na pomoc druhých. Příčinou bývá zpravidla poškození motorické části mozku a to jako následek předčasného porodu nebo přidušení při porodu. Díky rehabilitaci a léčbě se daří částečně odbourávat tyto následky, např: mohou v pozdějším věku chodit, sami se obsloužit, najíst apod. Je velmi důležité rehabilitovat již v raném období života dítěte, tzn. od kojeneckého věku, kdy se projevují první příznaky špatného vývoje.

    Pomoc dětem v rámci projektu „POMOC DĚTEM S DĚTSKOU MOZKOVOU OBRNOU“ spočívá zabespečením finančních prostředků v rámci celorepublikové veřejné sbírky. Finance jsou použity na mnoho druhů pomoci např: na léčebné a rehabilitační pobyty v tuzemsku i v zahraničí, dále na fyzioterapii, hiporehabilitaci, rehabilitační a rekondiční plavání, doléčení, operace, léky, kompenzační pomůcky, speciální rehabilitační pomůcky, zdravotnický materiál, hygienické pomůcky, biomodulační léčbu, pobyt dítěte i jeho doprovodu ve zdravotnickém zařízení, regulační poplatky, dopravu (včetně úhrady cestovních nákladů dítěte a jeho rodinných příslušníků), plus další náklady nehrazené nebo jen částečně zdravotními pojišťovnami.

Cílem projektu je ulehčit těžkou situaci rodinám s těžce postiženými dětmi, být jim oporou, přispět ke zlepšení zdravotního stavu dítěte a hlavně dát víru v to, že intenzivní léčba a rehabilitace usnadní pozdější život dítěte.

 

Na projekt POMOC DĚTEM S DĚTSKOU MOZKOVOU OBRNOU byla vyhlášená veřejná sbírka pod j.č. MHMP/42678/2013 a v případě, že chcete pomoci vážně nemocným dětem, přispět můžete na číslo účtu 2223 2224/5500. Všem dárcům děkujeme.

 

Předem děkujeme těm co u nás teprve nakoupí a děkujeme těm co u nás už nakupují.

Za tým Osecká vize z.s. Petr Marek